لیست مقالات
List of Articles

اخبار و مصاحبه مقالات تخصصی حوزه بازرگانی مقالات عمومی معرفی شبکه های اجتماعی

سوالات عمومی لبنی بخش دوم

در این بخش از مقاله به تعدادی از سوالات رایج و همچنان ساده در حوزه لبنیات می پردازیم. از عمل تخمیر در فرآورده های شیری، کالری حاصل از یک گرم مواد مغذی، دسته بندی ویتامین ها، تعریف مواد معدنی، نوع های مختلف چربی ها، عوارض ناشی از کمبود ویتامین های ضروری بدن و کاهش ورزن با مصرف شیر. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانیم
سوالات عمومی لبنی بخش دوم

کارها و وظایف متخصص دیجیتال مارکتینگ

ا توجه به رشد و روند کسب و کار اینترنتی و افرادی که به کسب‌ وکارهای اینترنتی علاقه‌مند هستند می توان گفت که این افراد به این نکته دست یافته اند که با رشد و توسعه فضای کسب‌وکار و استارتاپی های اینترنتی کم‌کم وارد شغل های جدیدی شده و جای خود را در این محیط باز کرده‌اند. در نتیجه می اندیشم به اینکه با پیداش کسب و کار ها و شغل های جدید، و با تعیین یک چارچوب مشخص و مشخص کردن حیطه و وظایف آن شغل میتوان یک هدف کلی از آن بدست آورد و بر طبق آن یادگیری و آموزش های مورد نیاز انجام شود.

بیشتر بخوانیم
کارها و وظایف متخصص دیجیتال مارکتینگ

اثر گذاری آنتی بیوتیک

اثر گذاری آنتی بیوتیک ها روی واکنش های بنیادی یک سلول است. تعدادی از آنتی بیوتیک ها خاصیت ضد سرطانی دارند چراکه تاثیر آنها بیشتر بر روی سلول هایی است که در حال تقسیم سریع هستند و به همین جهت سلول های مغز استخوان و باکتری ها که تولید کننده گویچه های قرمز خون و گویچه های سفید خون می باشند و همچنین سلول های سرطانی در مقابل آنتی بیوتیک ها حساسیت بیشتری دارند.

بیشتر بخوانیم
اثر گذاری آنتی بیوتیک
12345...