سمیر تجارت یثربی

شرکت سمیر تجارت یثربی که یکی از زیرمجموعه های، مجموعه شرکت های یثربی میباشد. شرکت تجاری که در جهت پیش برد اهداف هم سو در راستای سرعت بخشی و تسهیل امر بازرگانی اعم ازصادرات و واردات از ایران به کشورهای جهان بالاخص ترکیه، گرجستان، قطر تشکیل گردیده است. بانیان مجموعه شرکت های یثربی  با تجربه ای بیش از ۲۰ سال با هدف گسترش فعالیتهای بازرگانی خارجی شروع به کار نموده اند. در زمان حال که مباحث قیمت، کیفیت، خدمات پس از فروش، آشنایی با بازار بومی هر منطقه و کشور و داشتن اطلاعات کافی در تجارت، حرف اول را میزنند تنها شرکت ها و افرادی می توانند موفق شوند که به این موارد توجه داشته باشند. این شرکت با تکیه بر زحمات و تلاش مستمر چند ساله خود ارتباط تنگاتنگ و مستحکمی در کشورها ایجاد کرده و از چند سال قبل که وارد بازار شده، با صد ها کارخانه تولیدی، شرکت های بازرگانی و تجاری ارتباط برقرار کرده و با تکیه بر اطلاعات و تجارب چند ساله خود مورد تجارت خارجی آماده ارائه خدمات می باشد.

واحد صنایع غذایی شرکت سمیر تجارت یثربی در سال 1395 با احداث یک پایگاه تحقیقاتی و استفاده از دانش فنی کارشناسان مجرب و با سابقه صنایع غذایی کشور آغاز به کار کرد. محور اصلی فعالیت های تحقیقاتی مجموعه ما بر پایه یافتن مواد اولیه استراتژیک با آنالیزهای متفاوت و کیفیت برتر در کشورهای مختلف دنیا می باشد. در راستای نیل به این هدف با تحقیقات گسترده بر روی مواد اولیه جهت تولید محصول مطابق با ذائقه مردم مناطق مختلف ایران، اقدام به مشاوره در زمینه تولید مواد اولیه در کشور مبدا نموده ایم و نتیجه تلاشهای مستمر ما منجر به تولید و واردات مواد اولیه با کیفیت و تکنولوژی کشورهای اروپایی و آمریکایی مطابق با فرمولاسیون و خطوط ذائقه ایرانی گردید. ارائه فرمولاسیون با کیفیت بالا ، قیمت نهایی مناسب همچنین همکاری و همراهی با کارخانجات صنایع غذایی از تهیه مواد اولیه تا تولید نهایی از دیگر اهداف ماست .

فوکوس واردات این شرکت بر روی کالاهای مورد استفاده در صنایع غذایی از جمله کیت های آنتی بیوتیک مورد مصرف در صنایع لبنی و مواد اولیه کارخانجات لبنی ازجمله پودر آب پنیر – نشاسته اصلاح شده (رسیستامیل) کربوکسی میتیل سلولز و انواع استابلایزرها و... میباشد 

این شرکت همچنین فعالیت خود را در بازرگانی داخلی مواد غذایی به صورت عمده انجام می دهد و در اتحادیه بنکدران مواد غذایی عضو می باشد، تامین کننده مواد اولیه صنایع لبنی و نوشیدنی به عنوان مثال اسید سیتریک و انواع اسانس می باشد.

 مشاهده وب سایت

Direct link
درخواست مـــــشاوره

آدرس
تهران، میدان هفت تیر، خیابان مفتح شمالی،
نبش کوچه آرام، پلاک ۳۴۹، ساختمان یثربی
کد پستی: ۱۵۷۵۷۳۳۱۱۴

تلفن تماس
خط ویژه: ۴۲۱۹۰-۰۲۱