مزیت رقابتی

مزیت رقابتی خرید موبایل از شرکت تجارت نخبه

 
مجموعه ای از توانائی هایی است که به شرکت های اجازه می دهد همواره عملکردی بهتر از سایر رقبا داشته باشد و ویژگی مهم این توانائی "مزیت رقابتی پایدار" میبشاد. شرکت های دارنده این توانائی همواره در حفظ، نگه داشت و استمرار آن مساعی و توجه ویژه ای به تغییرات و تحولات در بستر زمان را دارند تا این مزیت از طول عمر و ماندگاری بیشتر برخوردار شود.

 

 

از عوامل مهم و کلیدی در واردات تلفن همراه به موضوعاتی چون گارانتی خدمات پس از فروش، مشتری مداری ، قیمت، ثبت در سامانه همتا(رجیستری)، استاندارد های سلامت، سازگاری با تکنولوژی، وزن و ... نکته مهم "تامین از منابع و تولید کننده اصلی" می باشد. در رند واردات این کالای استراتژیک و مورد نیاز همه اقشار که پیوستگی . چسبندگی خاصی با فعالیت های تجاری، آموزشی، بانکی ... افراد دارد، متاسفانه افرادی سود جو و فرصت طلب که در همه صنوف حضور پررنگی دارند، قبل از ورود کالا به کشور، یا در مبداء و با در کشور ثالث اقدام به تعویض لوازم با قطعات اصلی (اورجینال) مثل شارژر، هندزفری می کنند که این امر هم برای وارد کننده و هم در سلامت و بهداشت و مصرف کننده نهائی تاثیرگذار می باشد.

 


این شرکت با توجه به پایبندی به اصول و ارزش های انسانی، اعتقادی و اهداف عالیه کسب و کار خود این امر را مد نظر داشته و با تمهیدات، پیش بینی، نظارت کامل و بازرشی از مبداء، مانع تحقق این پدیده مذموم شده تا کالای مورد نظر با صحت و سلامت در همه ابعاد وارد کشور و مبادی قانونی شده تا بدست مشتری برسد.

 

نظرات شما