استخدام
گروه یثربی

مجموعه شرکت های یثربی با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت بی وقفه در عرصه تجارت بین الملل با بکارگیری مدیران، متخصصین بومی کشور و همچنین دانش و تکنولوژی روز دنیا در این عرصه، با هدف اشتغال زایی و کارورزی جهت جذب نیروهای بومی مجرب و متخصص در حوزه های بازرگانی، صنایع غذایی، بازاریابی و فروش، فناوری و اطلاعات، اداری، مترجم، روابط عمومی، مشاور، مالی، حقوق و ... استخدام بع عمل می آورد. لطفا جهت ارتباط با ما فرم زیر را تکمیل نمایید.

 

در مواردی مشاهده شده که از نام مجموعه شرکت های یثربی در زمینه های مختلف اعم از  استخدام، خرید و فروش، غیره کلاهبرداری و سو استفاده شده است لذا به استحضار بزرگواران می رساند؛ کلیه ی فرآیند اطلاع رسانی از سوی این مجموعه صرفاً از طریق راه های ارتباطی مندرج در این سایت صورت می گیرد و سایر فراخوان‌های منتشره توسط دیگر نهادها و سایت‌ها مورد تایید نمی باشد. 

 

 

 

 

 استخدام مدیر مالی در مجموعه شرکت های یرثبی 

شرایط: 

-آشنایی به امور بورس

-ساختار هلدینگ 

-امور مالیاتی 

-بازرگانی (صادرات و واردات)

و کلیه امور حسابداری 

لطفا افراد حائز شرایط رزومه خود را به ایمیل info@yasrebigroup.com  ارسال فرمایند

 

ثبت اطلاعات فردی

در فیلد پایین یکی از زیر مجموعه های گروه یثربی که از نظر فعالیت با نوع فعالیت شما مطابقت دارد را انتخاب نمایید.
عنوان های شغلی زیر اولویت اصلی گروه یثربی می باشد در صورت مطابقت سابقه کاری خود با این عناوین انتخاب نمایید. ( الزامی نمی باشد )
کارمند
مدیر
قسمت عنوان شغلی مورد نظر برای اشخاصی در نظر گرفته شده که عنوان و یا سمت شغلی خاصی را از گروه یثربی درخواست دارند . در این فیلد سمت یا عنوان شغلی مورد نظر خود را درج نمایید و زمینه فعالیت را لحاظ کنید . به طور مثال کارشناس فروش زمینه فعالیت صنایع غذایی

ارسال رزومه ، این قسمت شامل اطلاعات فردی ، سوابغ کاری و مهارتهای شما می باشد ، فرم رزومه ( 300kB)را از این قسمت دانلود و پس از تکمیل آن به همراه عکس ( 200kb )آپلود نمایید . ( الزامی می باشد )