استخدام
گروه یثربی

گروه یثربی با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت بی وقفه در عرصه تجارت بین الملل با بکارگیری مدیران ، متخصصین بومی کشور و همچنین دانش و تکنولوژی روز دنیا در این عرصه، موفق شده تا سهم قابل توجهی از صادرات واردات کالا و خدمات کشور عزیزمان را با کشورهایی همچون ترکیه ، عراق ، گرجستان ، امارات ، چین و کشورهای اروپایی را کسب نمایند. هلدینگ یثربی دارای مجموعه‌ای از شرکت‌ها بوده که در زمینه‌های مختلف همچون صنایع غذایی، صنایع بافندگی، صنایع بسته‌بندی، تجهیزات عمرانی، پروژه‌های عمرانی، فرآورده‌های نفتی، دارویی، تجهیزات پزشکی ، تولید لوازم خانگی و حمل و نقل بین‌المللی از فعالیت‌های گسترده‌ای برخوردار می باشند. هلدینگ یثربی با هدف خودکفایی کشور عزیزمان ایران و با تکیه بر این اصل که تجارت بین المللی بر پایه روابط عرضه و تقاضا برای کالا و خدمات بین کشورهای مختلف جهان است ، مصمم به گسترش فعالیت های خود می باشد.

ثبت اطلاعات فردی

در فیلد پایین یکی از زیر مجموعه های گروه یثربی که از نظر فعالیت با نوع فعالیت شما مطابقت دارد را انتخاب نمایید.
عنوان های شغلی زیر اولویت اصلی گروه یثربی می باشد در صورت مطابقت سابقه کاری خود با این عناوین انتخاب نمایید. ( الزامی نمی باشد )
کارمند
مدیر
قسمت عنوان شغلی مورد نظر برای اشخاصی در نظر گرفته شده که عنوان و یا سمت شغلی خاصی را از گروه یثربی درخواست دارند . در این فیلد سمت یا عنوان شغلی مورد نظر خود را درج نمایید و زمینه فعالیت را لحاظ کنید . به طور مثال کارشناس فروش زمینه فعالیت صنایع غذایی

ارسال رزومه ، این قسمت شامل اطلاعات فردی ، سوابغ کاری و مهارتهای شما می باشد ، فرم رزومه ( 300kB)را از این قسمت دانلود و پس از تکمیل آن به همراه عکس ( 200kb )آپلود نمایید . ( الزامی می باشد )