سرمایه پذیری
Investment

سرمایه گذاری

مجموعه شرکت های یثربی به عنوان بخش خصوصی در زمینه هایی همچون بازرگانی ، صنایع غذایی ، صنایع بافندگی ، صنایع بسته بندی ، لوازم خانگی ، صادرات ، واردات ، املاک ، ساخت و ساز ، خرید ، فروش ، واردات ماشین های سنگین ، حمل و نقل و غیره فعالیت دارد. گروه یثربی تمایل دارد در جهت رونق کسب و کار ، تولید و کارآفرینی بر روی ایده های نو و مشاغلی که توجیه اقتصادی و کار آفرینی را به همراه دارند ، سرمایه گذاری کند.
همچنین از صاحبان سرمایه دعوت می نماید تا با همکاری و مشارکت این گروه بتوانند بهترین سرمایه گذاری در بخش خصوصی داشته باشند . گروه یثربی با بیش از 20 سال پیشینه با بهره گیری از مدیران متخصص و منابع نیروی انسانی با تجربه در مسیر رشد و کارآفرینی در بخش خصوصی کشور همراه شما عزیزان باشد .

صاحبان ایده و کسب وکار

صاحبان ایده و کسب وکار

Idea Owners
and
Businesses

صاحبان ایده و کسب و کار که طرحشان توجیه اقتصادی و کارآفرینی را به همراه دارد، گروه یثربی طرح شما را در هر مرحله ای که باشد، از نظر مالی حمایت و بودجه مورد نیاز را در اختیارتان قرار می دهد. از طریق فرم ارائه طرح، ایده کاری خود را برای گروه یثربی ارسال نموده، بعد از بررسی طرح ارائه شده توسط کارشناسان متخصص این گروه و تایید طرح، پروژه ( ایده و پیشنهاد شما ) مراحل عقد قرار داد صورت می گیرد.

فرم ارسال طرح
صاحبان سرمایه

صاحبان سرمایه

Owners
Of
Capital

در صورتی که صاحب سرمایه ( این سرمایه می تواند نقدی، زمین، ملک و یا هر چیز دیگری باشد) هستید و به دنبال سرمایه گذاری در بستری امن و با توجیه پذیری اقتصادی بالا را در نظر دارید، گروه یثربی با ارائه طرح ها و راهکارهای نوین، شما را همراهی می کند. از طریق فرم سرمایه گذاری درخواست خود را با کارشناسان متخصص این گروه در میان بگذارید.

فرم ارسال طرح