سرمایه پذیری
Investment

سرمایه گذاری

گروه شرکت های یثربی به عنوان بخش خصوصی در زمینه هایی همچون بازرگانی ، صنایع غذایی ، صنایع بافندگی ، صنایع بسته بندی ، لوازم خانگی ، صادرات ، واردات ، املاک ، ساخت و ساز ، خرید ، فروش ، واردات ماشین های سنگین ، حمل و نقل و غیره فعالیت دارد . این گروه تمایل دارد در جهت رونق کسب و کار ، تولید و کارآفرینی بر روی ایده های نو و مشاغلی که توجیه اقتصادی و کار آفرینی را به همراه دارند ، سرمایه گذاری کند.
همچنین گروه یثربی از صاحبان سرمایه دعوت می نماید تا با همکاری و مشارکت این گروه بتوانند بهترین سرمایه گذاری در بخش خصوصی داشته باشند . گروه یثربی با بیش از 20 سال پیشینه با بهره گیری از مدیران متخصص و منابع نیروی انسانی با تجربه در مسیر رشد و کارآفرینی در بخش خصوصی کشور همراه شما عزیزان باشد .

صاحبان ایده و کسب وکار

صاحبان ایده و کسب وکار

Idea Owners
and
Businesses

صاحبان ایده و کسب و کار که طرحشان توجیه اقتصادی و کارآفرینی را به همراه دارد ، گروه یثربی طرح شما را در هر مرحله ای که باشد ، از نظر مالی حمایت و بودجه مورد نیاز را در اختیارتان قرار می دهد. از طریق فرم ارائه طرح ، ایده کاری خود را برای گروه یثربی ارسال نموده ، بعد از بررسی طرح ارائه شده توسط کارشناسان متخصص این گروه و تایید طرح و پروژه ( ایده و پیشنهاد شما ) مراحل عقد قرار داد صورت می گیرد.

فرم ارسال طرح
صاحبان سرمایه

صاحبان سرمایه

Owners
Of
Capital

در صورتی که صاحب سرمایه ( این سرمایه می تواند نقدی ، زمین ، ملک و یا هر چیز دیگری باشد) هستید و به دنبال سرمایه گذاری در بستری امن و با توجیه پذیری اقتصادی بالا را در نظر دارید . گروه یثربی با ارائه طرح ها و راهکارهای نوین ، شما را همراهی می کند . از طریق فرم سرمایه گذاری درخواست خود را با کارشناسان متخصص این گروه در میان بگذارید.

فرم ارسال طرح