تأمین مواد اولیه داخلی و وارداتی

در سال جهش تولید یکی از مهمترین موضوعات در تولید، تأمین مواد اولیه است که برای تولیدکنندگان بسیار حائز اهمیت است و چنانچه تولیدکنندگان چشم‌انداز روشنی از وضعیت تأمین مواد اولیه مورد نیاز خود داشته باشند، به‌طور قطع برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای تولید خود خواهند داشت.
تأمین مواد اولیه داخلی و وارداتی، از جدی ترین اهداف شرکت تجارت نخبه محب می باشد، این مجموعه می‌تواند در صنایع مختلف اقدام به تهیه مواد اولیه نماید.

 

 

اين شركت در حوزه بازرگانی بصورت جنرال فعالیت دارد و همواره جهت تأمين مواد اوليه مورد نياز صنایع مختلف از شركت ها و منابع معتبر و تائيد شده استفاده مي نمايد، منابع مورد نظر به گونه‌اي انتخاب مي شوند كه علاوه بر حسن سابقه قبلي و قابل رديابي بودن، رضايت مشتري و تطابق كامل با استانداردهای روز را رعايت نمايند.
تلاش اين مجموعه به گونه ايست كه كيفيت كالاي درخواستی تولید کننده یا مشتری مورد تائید کارشناسان کیفی مجموعه باشد. 
یکی از مهمترین خدمات شرکت تجارت نخبه محب تأمین مواد اولیه از طریق سرمایه گذاری و مشارکت در امر واردات مواد اولیه می باشد، که برای شرکت های معتبر با اخذ ضماتنامه و یا LC داخلی با مدت توافقی چند ماهه اقدام به تأمین مواد اولیه جهت تولید کارخانجات و صنایع نموده و بدین ترتیب مشکل کمبود نقدینگی و تأمین مواد اولیه را تا تولید محصول نهایی و فروش آن حل می نماید.

 


ما پذیرای تقاضای شما جهت تأمین و سرمایه گذاری برای تأمین مواد اولیه هستیم.

جهت اطلاعات بیشتر و سفارش خود با شماره اختصاصی 02142190 داخلی های 160-170-118-109 تماس حاصل فرمایید.

 

 

مشاهده وب سایت

Direct link
درخواست مـــــشاوره

آدرس
تهران، میدان هفت تیر، خیابان مفتح شمالی،
نبش کوچه آرام، پلاک ۳۴۹، ساختمان یثربی
کد پستی: ۱۵۷۵۷۳۳۱۱۴

تلفن تماس
خط ویژه: ۴۲۱۹۰-۰۲۱