خرید لسیتین سویا غیرتراریخته(خوراکی)

لیستین سویا در این موارد مصرف دارد:

  در انواع نان و بیسکویت
لسیتین سویا غیرتراریخته (NON GMO) (خوراکی) در پخت انواع نان و بیسکویت؛ لسیتین باعث پخش فاز چربی شده و استفاده از چربی کاهش پیدا می کند و مخلوط شدن مواد را بهتر می کند. 
لسیتین بافت نان های سبوس دار را نرم می کند. در نانوایی ها لسیتین به خمیر نان و سایر فرآورده ها اضافه می شود تا کیفیت بهتر داشته باشند.

 

lecithin

در صنعت کیک پزی و دونات 
این ماده خوراکی، با حفظ رطوبت، ماندگاری کیک را بالا می برد طعم کیک را بهتر کرده و سطح کیک را به طور همسان قهوه ای می کند. زرده تخم مرغ را به خوبی پخش کرده و بافت کیک بسیار بهتر می شود.

 

در انواع فیلینگ ها و بستنی 
با کمک لسیتین سویا، این مواد غذایی بدون خشک شدن ، منجمد شده و سفت تر می شوند. 

 

در صنعت شکلات سازی
لسیتین سویا در  شکلات سازی، مانع از بلوم زدن آنها شده و میزان استفاده ی از کره ی کاکائو و روغن را بسیار کمتر می کند.

 

 

در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی
استفاده ی لسیتین سویا در مواد آرایشی و بهداشتی، مانع از کریستال شدن چربی در کرم و لوسیون شده و آنها را ثابت می کند.

 

لسیتین سویا چه خواصی دارد؟
لسیتین خواصی دارد که بنابراین خواص در تولید انواع مواد غذایی استفاده می گردد.
خاصیت امولسیفایر لسیتین
همین خاصیت لسیتین است که روغن و آب را باهم مخلوط می کند؛ در مواد غذایی چون سس مایونز یا کره با چربی کم و ... که بخش زیادی از آنها، از چربی تشکیل شده، این وظیفه را ایفا کرده و ماده یک دستی را به ما می دهد.  
خاصیت امولسیون‌کننده لسیتین
لسیتین با مخلوط کردن روغن و آب، باعث حفظ رطوبت در مواد غذایی شده و در موادی چون شکلات کره و کاکائو پایدار می ماند؛ بنابراین به شکلات بافت نرمی می دهد. در لبنیات هم رطوبت آنها حفظ کرده و ماندگاری آنها را بالا برده و عمر آنها را افزایش می دهد.
این ماده غذایی چسبندگی را کاهش می دهد؛ زمانی که به خمیر نان اضافه می کنیم به دلیل خاصیت ضد چسبندگی اش، باعث کارکرد بهتر خمیر می شود.

 


خرید لسیتین سویا غیرتراریخته (NON GMO) (خوراکی)
با آشکار شدن هر چه بیشتر خواص و فواید لسیتین سویا غیرتراریخته (NON GMO) (خوراکی) ، تولید این محصول هر چه بیشتر شده و در انواع صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.
شرکت تجارت نخبه محب  یکی از زیرمجموعه شرکت های یثربی است که در زمینه خرید و واردات لسیتین سویا غیرتراریخته (NON GMO) (خوراکی) می باشد. با مراجعه به سایت این شرکت و یا تماس با شماره اختصاصی 42190-021 داخلی 160 می توانید با اطمینان سفارش خود را ثبت کرده و و خرید خود را انجام دهید.

مشاهده وب سایت

Direct link
درخواست مـــــشاوره

آدرس
تهران، میدان هفت تیر، خیابان مفتح شمالی،
نبش کوچه آرام، پلاک ۳۴۹، ساختمان یثربی
کد پستی: ۱۵۷۵۷۳۳۱۱۴

تلفن تماس
خط ویژه: ۴۲۱۹۰-۰۲۱