چای یثربی

چای یثربی چیست
کارخانه یثربی چای سیلان با کیفیتی بسیار بالا و کاملا ارگانیک را روانه بازار می‌کند. همچنین با اتکا به کیفیت بالای محصولات خود، به صادرات این محصولات با نام تجاری یثربی به سایر کشورها اقدام نموده است. 
چای یثربی به صورت عمده هم به فروش می‌رسد؟
چای یثربی هم به صورت جزء و هم به صورت عمده به فروش می‌رسد. کارخانه یثربی، اقدام به بسته بندی انواع مختلف چای در بسته‌‌های متفاوت و مناسب جهت فروش جزئی و عمده‌فروشی نموده است. تا امکان خرید به صورت عمده نیز فراهم شود.

 

انواع چای یثربی
چای یثربی دارای محصولات متنوعی برای مصرف کنندگان است. این برند براساس ذائقه و سلیقه مردم دو نوع چای سیاه و سبز را در طعم‌های گوناگون و همچنین بصورت ساده و خالص روانه بازار می‌کند. این محصولات به دلیل دارا بودن طعم و مزه دلنشین طرفداران بسیاری دارند. علاوه بر کیفیت و تنوع بالا، محصولات این برند از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند.
طعم و بو چای  
چای یثربی دارای طعم بسیار دلنشین و عطر منحصر به فرد است. مهم ترین دلیل استقبال مصرف کنندگان از این برند چای وارداتی همین طعم و عطر درجه یک این محصولات به شمار می‌رود. نوشیدن این چای تنها برای یک بار به تجربه ای فراموش نشدنی بدل خواهد شد.
کلام آخر
در کلام آخر می‌توانیم به افرادی که نوشیدنی چای جز علاقه‌مندی‌های آنان به شمار می‌رود، پیشنهاد کنیم این محصول را خریداری و از طعم خوش آن بهره ببرند.

 

مشاهده وب سایت

Direct link
درخواست مـــــشاوره

آدرس
تهران، میدان هفت تیر، خیابان مفتح شمالی،
نبش کوچه آرام، پلاک ۳۴۹، ساختمان یثربی
کد پستی: ۱۵۷۵۷۳۳۱۱۴

تلفن تماس
خط ویژه: ۴۲۱۹۰-۰۲۱