واردات انواع کالاها

واردات انواع کالاهای مجاز و مشروط از تمام نقاط جهان با کارت بازرگانی معتبر با توجه به در خواست شما از مسیر های هوایی، دریایی و زمینی.
توضیحات ، کالاها ی وارداتی از نظر قوانین تجارت به سه نوع قسیم می شود:
کالاهای مجاز : کالاهایی هستند که با اخذ مجوزهای بازرگانی می توان به واردات آن کالا اقدام نمود .
کالای مجاز ممکن است به دلایل زیر قابل ترخیص نباشد و غیر مجاز تلقی شود:
۱- اگر به هر دلیل ثبت سفارش انجام نگیرد.
۲- مطابق استاندارد های اجباری نباشد (فاقد ویژگی های فنی ایمنی).
۳- از لحاظ بهداشتی ایراد داشته باشد.
۴- از ضوابط مربوط به محیط زیست تطبیق ننماید.
۵- از مبداء یا مبادی که واردات از آنها به کشور (قلمرو گمرکی) ممنوع است صادر شده باشد.
۶- ساخت یا تولید کشور یا کشورهایی باشد که به موجب قانون به عنوان مبادی ممنوع شناخته می شوند.
۷- دارای علایم یا نشانه ها یا نوشته ها یا آدرسی روی خود کالا یا بسته بندی آن باشدکه مصرف کننده داخلی را نسبت به مبداء ساخت اغفال نماید.
۸- دارای علایم، نوشته ها یا تصاویری بر روی کالا یا بسته بندی آن باشد که با موازین شرعی، ملی، فرهنگی، امنیتی، اخلاقی و سایر ملاحظات از این دست مغایر باشد
کالاهای مشروط: کالاهای مشروط در حقیقت کالاهایی هستند که در صدور یا ورود آنها از کشور (قلمرو گمرکی) یا به کشور (قلمرو گمرکی) به ترتیب به لحاظ حمایت از مصرف کننده داخلی (نیاز داخل به آن کالاها) یا حمایت از تولید کنندگان (کالاهای تولید داخل)، نیاز به بررسی و صدور مجوز یا ورود به ترتیب از بخش بازرگانی یا صنایع وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت دارد. اصطلاح کالای مشروط چه برای وارد کردن به قلمرو گمرکی و چه برای خارج کردن از آن فقط و فقط جنبه حمایت از منافع ملی دارد.
کالاهای ممنوع : کالاهایی که براساس مسائل ملی واردات آن غیر ممکن باشد ، به طور مثال کالای قاچاق ، کالای ممنوعه محسوب می شود .
نحوه واردات ما از نظر خرید کالای مورد نظر :
واردات کالاهای مجاز و مشروط بر اساس درخواست شما و بر اساس گروه بندی انجام شده توسط وزارت بازرگانی، بصورت ارز آزاد (ارز متقاضی) و یا ارز مورد نیاز آن را از طریق سیستم های بانکی، بصورت واریز نقدی (ارز مبادله ای) و همچنین از طریق پرداخت مدت دار به فروشنده، (ال سی یوزانس) تهیه نمود.

Direct link
درخواست مـــــشاوره

آدرس
تهران، میدان هفت تیر، خیابان مفتح شمالی،
نبش کوچه آرام، پلاک ۳۴۹، ساختمان یثربی
کد پستی: ۱۵۷۵۷۳۳۱۱۴

تلفن تماس
خط ویژه: ۴۲۱۹۰-۰۲۱
<