شرکت گیتی افروز روشا

شرکت گیتی افروز روشا که بخشی از محصولات آن تولید داخل و مابقی بصورت مونتاژی از قطعات وارداتی با کیفیت از کشور های مختلف تامین میگردد.

کلیه محصولات شرکت صنعتی روشا دارای مهر استاندارد و تمام محصولات وارداتی مونتاژی دارای استاندارد اتحادیه اروپا و تائیدیه مسئول استاندارد ایران می باشد. همچنین تمام محصولات با گارانتی شرکت گیتی افروز روشا و با اتکا به دوهه خدمات پس از فروش در سراسر کشور عرضه می شود.

شرکت گیتی افروز روشا در زمینه تولید، واردات و بازرگانی انواع لوازم خانگی شامل (انواع یخچال، فریزر، انواع اجاق گاز، لباسشویی، کولر، بخاری و آبسرد کن، یخ ساز و ...) در ایران مشغول به فعالیت می باشد. این مجموعه با سابقه 20 ساله خود با هدف افزایش رضایت مشتریان اقـدام به تولید و توضیح مستقیم فروش انـواع لوازم خانگی به صورت گسترده در سراسر کشور نموده است.

از طرف دیگر وجـود سرویس و خدمات پس از فروش گسترده رایگان به همـراه ضمانت معتبر، این شرکت را به عنوان یک پیشگام در زمینه لوازم خانگی معرفی نموده است.

این مجموعه شعار خود را بر محور مشتری مداری، ارتقاء کیفیت، تنوع محصولات و بهبود درامر فروش و خدمات پس از فروش قرار داده است.

شرکت گیتی افروز روشا برای سایر برند هایی که مجوز قانونی داشته باشند، محصولات با کیفیت را تولید و به مشتریان ارائه می دهد.

در این راستا اهداف اصلی این شرکت عبارتند از:

• جلب رضایت و خشنودی هرچه بیشتر مشتریان

• ارائه محصولات با استانداردهای جهانی

• توجه بیشتر و بهتر به نظرات و پیشنهادات مشتریان وجلب اعتماد آنان

• رعایت کامل اصل احترام به مشتری

• توجه بهتر و بیشتر به محصولات صادراتی و کیفیت آن

• ایجاد فرهنگ بهبود مستمر در کلیه فعالیتها 

• تولید محصولات جدید و اضافه شدن مستمر کالا در سبد کالایی شرکت

آرزوی شرکت روشا این است که تنوع وسیعی از محصولات با کیفیت را ارائه نماید که زندگی شما را راحت تر سازد

آسایش، راحتی، اطمینان

 

آبسرد کن:

محصولات-آبسردکن-لاسونیک

محصولات آبسرد کن شامل ایستاده یخچال دار و بدون یخچال و دارای منبع مخفی و بعضی از مدل ها متصل به آب شهر و دارای دستگاه اب تصفیه شهری و مدل دیگر کابین دار ایستاده با دو منظور سرد و گرم. بعضی از آبسرد کن ها پرتابل می باشند و بعضی دیگر شامل گالن منبع آب روی آبسرد کن و گالن مخفی با پمپ مکش در رنگ و سایز های مختلف.

 

یخچال و فریزر:

 

این محصول شامل سایز های 5، 6 و 9 فوت و 21 فوت در ظرفیت های 140 تا 650 لیتر و فریزر ها دارای 3، 4، 5 و 7 کشو می باشند که بدنه ی تمام یخچال و فریزر ها از فولاد و کابین فوم تزریقی جهت جلوگیری از نقل و انتقال سرما و گرما.

 

 

کولر گازی:

کولر گازی در 2 مدل کلی، پنجره ای و اسپلیت می باشد که معمولا دو نوع موتور کمپسور روی دستگاه های فوق تعبیه می شود شامل: 1-کمپسور روتاری: که برای مناطق گرم و نیمه گرم و معتدل به کار می رود و کمپسور های پیستونی برای مناطق حاره ای به کار می رود. تمام کولر ها شامل گرید انرژی A می باشد و نوع گاز مبرد آن R410 و R22 می باشد که سازگاری با محیط زیست را دارد و از لحاظ استاندارد اروپا و ایران مورد تایید می باشد.

 

 

ماشین لباسشویی:

این محصول در دو مدل تولید می شود: 1-تمام اتوماتیک از ظرفیت 6 کیلوگرم تا 10 کیلوگرم 2-نیمه اتوماتیک دو قلو و تک قلو با ظرفیت های مختلف که من جمله: مینی واش از نوع تک قلو دارای سبد خشک کن می باشد که در مصرف خانگی و سیسمونی به کار می رود. بدنه ی تمام محصولات نیمه اتوماتیک از جنس پلاستیک ABS می باشد که مقاوم به حرارت، نارسانا بودن برق و مقاومت آن در برابر گرما و سرما می باشد.

 

یخ ساز:

یخ ساز ها در دو مدل خانگی و صنعتی می باشد که معمولا مدل خانگی آن در ظرفیت های 1.2 لیتر با تولید روزانه 8 کیلو یخ در قالب و شکل های مختلف یخ تولید می کند و مدل دیگر آن ظرفیت 3.2 لیتر می باشد که گنجایش آن روزانه 15 کیلوگرم تولید یخ در قالب و مدل های مختلف می باشد. یخ ساز در دو مدل متصل به آب شهر و آب دستی تعبیه شده است.

 

پنکه:

این محصول شامل پنکه های رومیزی و ایستاده با مدل های مختلف دو حالت و چهار حالت و سنسور قطع و وصل هنگام نوسان برق و افتادن محصول می باشد، برای جلوگیری از آسیب رسانی به خوده دستگاه و کودک می باشد.

 

ماشین ظرفشویی:

 

در دو مدل رومیزی و ایستاده تولید می شود که ظرفیت های آن از 4 نفر، 8 نفر و 12 نفره می باشد که این محصول برای جلوگیری از هدر رفتن مصرف بی رویه ی آب می گردد که در مدل اکونومی آن مصرف آب به نصف میزان مصرف آب اصلی در ظرفیت ظرفشویی می رسد و از لحاظ بهداشتی نیز ظروف را کاملا استلیریزه می کند.

 

مشاهده وب سایت

Direct link
درخواست مـــــشاوره

آدرس
تهران، میدان هفت تیر، خیابان مفتح شمالی،
نبش کوچه آرام، پلاک ۳۴۹، ساختمان یثربی
کد پستی: ۱۵۷۵۷۳۳۱۱۴

تلفن تماس
خط ویژه: ۴۲۱۹۰-۰۲۱