بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال Digital Marketing
بازاریابی اینترنتی مانند چتر حفاظتی در کنار تلاشهای که در خرید و فروش های آنلاین انجام میگیرد میتوان در نظر گرفت.
مانند کسب و کارهای اینترنتی که از ظریق گوگل رسانه های اجتماع سایت های اینترنتی و... صورت می گیرد.
در واقع مردم زمانی که را که برای خرید حضوری صرف میکنند دوبرابر زمانی است که برای خرید آنلاین صرف می کنند.
و این آمار طی این 12 سالی که خرید به صورت انلاین صورت میگیرد به دست میاد.
و این بدین معنی است در واقعه نحوه خرید کردن تغییر کرده و خریدهای حضوری موثر نیستند.
خرید آنلاین همواره امکان ارتباط با مخاطبانتان را در جای مناسب و زمان مناسب به شما می دهد.
امروزه شما نیاز دارید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید این ملاقات زمانی که انها برای خریدکردن از طریق انینترنت صرف میکنند صورت میگیرد و این به این معنی است که خرید حضوری مانند گذشته تاثیر گذار نیست، ورود بازاریابی اینترنتی به معنای دیگر فرم دیگری از خرید و فروشهای اینترنتی موجود است دعوت به ورود به حوضه بازاریابی اینترنتی هدف جذب و تبدیل افراد به مشتری به این نوع خرید با علاقه و لذت است لاکن ما هنوز سوالات بسیاری از مردم در سراسر دنیا راجع به این موضوع داریم.
دومین مورد مهم در ورود به این حوضه جهت ترغیب مشتریان به استفاده از این روش یعنی آنلاین خرید کردن که در حقیقت آینه ای از خرید اینترنتی با کمی تغییرات طی مکالماتی که ما با خریداران و صاحبان مشاغل از کشورهای مانند ایالات متحده امریکا نیوزیلنذ اکلند استرالیا و تعداد کشورهای آسیایی ذاشته ایم دریافتیم که با تفاوتهای حتی بیسار کوچک میتوانیم در تمامی جهان دیده شویم.
دقیقا بازاریابی اینترنتی چیست؟ Digital Marketing
دستیابی به نام تجاری یا همان برند ... نسبت به دارای شما یا خذمات از طریق وب سایت به صورت آنلاین تبلیغات دیجیتالی ایمیل های با هدف بازاریابی بروشورهای آنلاین و پشت همه این ها طیف عظیمی از روشهایی برای ارائه خدمات وجود دارد بهترین بازاریابی اینترنتی بازاریابی است که تصویر واضحی از هر آنچه که کالا یا خدمات اراهه میدهد و روش ارضه انها و همچنین روش پشتی بانی جهت جلو گیری از کلاه برداری در اختیار مشتری قرار میدهد، در اینجا به چند نمونه اشاره میشود.
کالاها و خدمات شما پست وبلاگ شما ‍‍‍وب سایت و سایر ابزارهای خلاقانه (شبکه های اجتماعی فیس بوک اینستاگرام و تویتر و...) و در نهایت پوشش دهی کامل شبکه ها با نام تجاری کالا (لوگو) بخش بازاریابی Marketing تست
این مورد به ابداع و ارتقائ محتوا با هدف ایجاد یک نام تجاری مطرح با رشد ترافیکی سرانجام جذب مشتری بر میگردد.
ورود به مارکتینگ In Bound to Marketing
ورود به بازاریابی دیجیتالی بستگی به رهیافتهای که با هدف های جذب مشتری و ترغیب مشتری به استفاده از این نوع خرید دارد که به چند نمونه از آن اشاره میکنیم.
بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
تمرین با هدف ترویج نام تجاری کالا خود در راسنه های اجتماعی جهت معرفی برند و یا ارتقإ تجارت تاثیر به سزایی دارد.
بازاریابی وابسته شکل دیگری از این نوع بازاریابی به این صورت است که در وب سایت خود از خدمات یا کالاهای دیگران را تبلیغ کنید.
بازاریابی اتوماسیون (Automatic)
این نوع بازاریابی اتوماتیک برمیگردد به نرم افزارهای که با هدف ایجاد یک حرکت اتوماتیک که به صورت تبلیغاتی عمل میکند.
اکثر دپارتمانهای بازاریابی مجبور به استفاده از این نرم افزارها که به صورت تبلیغ های مکرر مانند فرستادن پیام به صورت ایمیل؛ یا در رسانه های اجتماعی و سایر موارد درسایت های اینترنتی انجام می شود.
بازاریابی به صورت پست اکترونیک (Email)
شرکتها از پست الکترونیکی برای بازاریابی استفاده میکنند و راه ارتباطی آنها با متقاضیان مشتریان خودشان ایمیل است. ایمیل معمولا جهت اطلاع رسانی از ارتقائ محتوا؛ تخفیفات و سایر رویدادهای صورت گرفته فرستاده میشود و به کیقیت پیام های است که به صورت مستقیم برای افرادی که شغل آنها تجارت است ارسال میشوند میباشد.
وب سایت ترافیک Traffic Site
به وسیله بازاریابی دیجیتال شما میتوانید اطلاعاتی مانند این که تعداد دقیق افرادی که از صفحه شما بازدید کرده اند و اینکه در چه زمانی وارد سایت اصلی شما شده اند داشته باشید با استفاده از نرم افزارهای تحلیلگر مانند hob spot همچنین میتوانید اطلاعاتی راجع به صفحه های که بازدید شده و همچنین دستگاه مورد استفاده جهت بازدید و یا اینکه از چه مکانی به سایت مراجعه شده و سایر داده های تحلیل شده به وسیله نرم افزار را در اختیار داشته باشید و این نرم افزار هوشمند میتواند این اطلاعات را که راجع به ترافیک هست به ما ارائه دهد و به ما این فرصت را بدهد که نقطه قوت و ضعف خود را بدانیم و در صدد تقویت نقاط ضعف خود باشیم.

نظرات شما

مقالات مشابه