تجارت نخبه محب

شرکت بازرگانی تجارت نخبه محب فعالیت خود را در حوزه صنایع غذایی در سال 1388 با احداث یک پایگاه تحقیقاتی و بهره مندی از دانش فنی کارشناسان مجرب و با سابقه صنایع غذایی کشور آغاز نمود. در ابتدا محور اصلی فعالیتهای تحقیقاتی این واحد بازرگانی که یکی از زیرمجموعه شرکت های گروه یثربی است بر پایه یافتن مواد اولیه استراتژیک با آنالیزهای متفاوت و کیفیت برتر در کشورهای مختلف دنیا بود. در راستای دستیابی به این هدف، تجارت نخبه محب با تحقیقات گسترده بر روی مواد اولیه جهت تولید محصول مطابق با ذائقه مردم مناطق مختلف ایران ، اقدام به مشاوره در زمینه تولید مواد اولیه در کشور مبدا نموده و نتیجه تلاشهای مستمر مدیران این شرکت منجر به تولید و واردات مواد اولیه با کیفیت همگام با تکنولوژی برتر کشورهای توسعه یافته و مطابق با معیارها و ذائقه ایرانی گردید. ارائه فرمولاسیون با کیفیت بالا ، قیمت نهایی مناسب همچنین همکاری و همراهی با کارخانجات صنایع غذایی در خصوص تهیه و تولید نهایی مواد اولیه همواره از اهداف مهم این شرکت بوده است. 
با گسترش حوزه فعالیت بازرگانی شرکت تجارت نخبه محب در صنایع و فعالیت های بازرگانی گوناگون از جمله تامین و واردات مواد اولیه فرآورده های لبنی، نهاده های دامی، انواع روغن های خوراکی، قطعات یدکی ماشین آلات، گوشی موبایل، و همچنین صادرات مواد پتروشیمی، فرآورده های نفتی و روغن های صنعتی، این واحد بازرگانی موفق به ایفای نقش مهمی در تامین مواد مورد نیاز کارخانجات تولیدی و مصرف کننده گان گوناگون گردیده است.
در راستای نائل شدن به این مقصود کارشناسان مجرب این مجموعه همواره آماده ارائه مشاوره تلفنی و حضوری رایگان به کارخانجات تولید کننده و واحدهای بازرگانی می باشند. 

 

محصولات پرفروش

 

             
 

نشاسته اصلاح شده رسيستاميل 

مشاهده مقاله 

 

پودر گوارگام

مشاهده مقاله 

 

سی ام سی خوراکی 

مشاهده مقاله  

 

 

مشاهده وب سایت

Direct link
درخواست مـــــشاوره

آدرس
تهران، میدان هفت تیر، خیابان مفتح شمالی،
نبش کوچه آرام، پلاک ۳۴۹، ساختمان یثربی
کد پستی: ۱۵۷۵۷۳۳۱۱۴

تلفن تماس
خط ویژه: ۴۲۱۹۰-۰۲۱